SEGA DREAMCAST SITE

ARCHIWUM:
Luty`2004


02.02.2004 Nowe na stronie  [news by: M@jk]

Nareszcie można już ściągnąć sprawnego VMU TOOL`a (sbi 3.0) - w nagrode za tak długie oczekiwanie - wrzuciłem najnowszą wersję v.0.5.5!, która pojawiła się nieoficjalnie przed wczoraj (poprawiono kilka małych błędów) po download zapraszam do EMULACJA/VMUTOOL

Nowe są także RECENZJA - Guilty Gear X |odrzucona| oraz opis emulatora Super Famicast

Screeny z nowych gier na DC:
Propeller Arena
Psyvariar 2
The Castle Of Shikigami II
Puyo Puyo Fever

04.02.2004 Aktaulizacja strony c.d...  [news by: M@jk]

RECENZJE: Project Justice, Jet Grind Radio i The House Of Death 2
FELIETON/PORADNIK: Kompilacje Gier przy pomocy Browser 2.6
Kolejna poprawka programu VMU TOOL :-/ okazało się że plik został źle wrzucony na ftp`a - dlatego sciągajcie ponownie.

06.02.2004 PSO v.2 nadal online?! [news by: M@jk]

Pomimo faktu iż SEGA oficjalnie zamknęła serwery do gry Phantasy Star Online to nadal można w niego zagrać po sieci. Aby tego dokonać należy zmienić numer DNS w Broad Band Adapterze na 24.159.157.185 a następnie zwyczajnie odpalić grę i spróbować się połączyć...

Update:
Jak donosi Morden, Sega nie położyła serwerów PSO PAL. Te nadal działają i mają się dobrze puki co, dlatego też bez jakichkolwiek zmian w ustawieniach można grać po sieci w PSO na DC.


14.02.2004 Aktualizacja strony. [news by: M@jk]

Dziś Walentynki - w te szczególne święto dla wszystkich zakochanych nie zapomnijcie o swojej szczególnie bliskiej konsoli! Proponuje aby każdy dziś zerknął czy przypadkiem zbyt duża warstwa kurzu się na niej nie osadziła i czy oby przypadkiem nie przydała by się jej mała akcja ze szmatką w roli głównej...

Nowe na stronie:
FELIETON: Wizja Grilla
SOLUCJA: Fatal Fury Mark of Wolfes
ScReEn MiEsIąCa

20.02.2004 Wieści ze sceny [news by: M@jk]

Nowe mody do Beats Of Rage

Po dość dużym zainteresowaniu projektem BOR i udostępnieniu przez jego autorów specjalnego edytora do tworzenia własnych modyfikacji, kwestią czasu było pojawienie się pierwszych informacje o nowych mod`ach. Tak więc w trakcie tworzenie są następujące gry:

Samurai Pizza Cats - The Big Comet Caper - LINK -
Super Mario Bros - Showdown in Mushroom Kingdom
Thundercats

W planach jest także stworzenie "chodzonki" w realiach gier takich jak Mortal Kombat, Street Fighter czy X-man. Ogólna strona poświęcona modom do BOR`a znajduje się tutaj.
Natomiast nasz znajomy Repaer przedstawił pierwsze fotki ze swojego projektu TMNT:Raphael is Missing: fota 1, fota 2

Powrót Gianny - kolejne informacje

Już wkrótce możemy się spodziewać wydania tego "w połowie" oficjalnego sequela The Great Gianna Sisters na którego to autorzy projektu uzyskali pełną zgodę od twórców oryginału. Oto czego ostatnio dokonali autorzy projektu:

-Zakończono 7 beta testy (kolejnych już nie będzie :) potrzebne są jeszcze tylko małe poprawki w kodzie gry)
-Bonusowe poziomy zostały w pełni zintegrowane z grą

Szerzej o grze na oficjalnej stronie: http://www.gianas-return.de

Nowe na stronie

Recenzja: Ikaruga (by Hunter-X)
Felieton: RPG (Role Playing Game) - czyli o co chodzi?  (by Equimanthorn)

Ps. COMBAT ZONE juz w sobotę! 

22.02.2004 Czyżby nowa strzelanka zmierzała na DC?! [news by: M@jk]

Japoński zespół developerski Able and Milestone zaprezentował nową grę z gatunku 2d shooter "Chaos Field" podczas AOU w Tokyo. Gra w całości oparta jest na płycie Naomi (której architektura jest identyczna z dreamcastową!) tak więc można wywnioskować iż gra wkrótce trafi również na "makarona"! (może jakaś petycja? - Chętnie podpiszemy :). Gra zawita w japońskich salonach Arcade nie wcześniej jak wiosną 2004. Poniżej przykładowy screen (kilka innych można znaleźć na Dreamcast-scene, tyle że w słabej jakości)

Nowe na stronie
Recenzja Shenmue 2 (by Grillu)

26.02.2004 Web Browser 3.0 - tylko u nas! [news by: M@jk]

Tadam! Dziś nie lada gratka dla wszystkich posiadaczy Dream`a buszujących jeszcze na nim po internecie. Specjalnie i wyłącznie dla wszystkich osób odwiedzających DC FANS unikalny DOWNLOAD najnowszej i zarazem najlepszej pod względem możliwości (obsługa Java, Flash...) przeglądarki WEB BROWSER 3.0 - plik ten zawdzięczacie Shakkall`owi i wszelkie "dziękuwy" kierujcie własnie pod jego adresem (to on to dla was wyszperał). Program w postaci spakowanego obrazu dla nero (NRG - 6MB po rozpakowaniu ponad 100MB) dostępny po kliknięciu na poniższej fotce...

28.02.2004 Nowe gry na DC "dostępne" już Polsce :) [news by: M@jk]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Puyo Puyo Fever oraz Psyvariar 2 pojawiły się już na naszą konsolę w KKW. Jednak za pomocą programów P2P (m.in. Bittorent) gry można ściągnąć nawet w naszym pięknym kraju, jedną z takich stron jest Suprnova - oczywiście nabycie owych gier w ten sposób jest w pełni NIE LEGALNE i sprzeczne z Polskim prawem!. Cały zespół DC FANS nie pochwala tego typu zachowania i namawia do zdobycia gier drogą konwencjonalną (sklep Liksang). Zainteresowanych owymi grami odsyłam również na nasze FORUM, które naprawdę WARTO choć na chwilę odzwiedzić - Dlaczego? odpowiedź znajdziecie na miejscu ;) 


 

 

Copyright C 2002-2003 M@jk. Wszelkie prawa zastrzeżone. Site design by LaGranda. Best view 1024x768